גדול או פצפצון? עם ריח או מחדד? כמה קשה כבר לבחור מחק?

אם תפתחו קלמר של כל ילד אקראי, בין אם בארץ או בעולם תגלו שלרובם יש מחק. המחק תמיד יבוא בצמוד לעיפרון, כמובן. אבל, וזה אבל די גדול בעוד שהעיפרון הוא פרקטי לחלוטין המחק פרש לו כנפיים והוא כבר לא רק כלי למחיקת דברים בצורת מלבן לבן ומשעמם. כבר עשרות שנים שמחקים הם כבר לא ממש מחקים. הם צבעוניים, הם בצורת פירות, חדי קרן, נמכרים באתרי תיירות ונראים כמוהם, יש אף כאלו עם ריח, יש מחקים ענקיים ויש קטנטנים שמגיעים יחד בצנצנת קסומה. בקיצור, אל תסתכל על הקנקן כי בפנים יש לך מלא מחקים.

 

מעניין אתכם הסטוריה? תקראו. לא מעניין? דלגו לפסקה הבאה.

 

על פי ויקיפדיה בשנת 1770 מדען בשם ג’וזף פריסטלי כתב: “ראיתי חומר שמתאים בצורה מצוינת למחיקת סימני עופרת העיפרון מנייר”. בכל רחבי אירופה סימני העופרת נמחקו מהנייר באמצעות קוביות קטנות של גומי. גושים של אותו חומר עדיין משמשים למטרה זו. כמו כן, באותה שנה מהנדס אנגלי בשם אדוארד ניימי יצר את המחק הראשון. לפני יצירת המחק פירורי לחם שימשו למחיקה. ניימי מספר שהוא הרים בטעות פיסת גומי במקום פירור לחם, גילה את סגולותיו של החומר והחל למכור אותו. אולם גומי בצורתו הגולמית לא נוח למחיקה מפני שהוא מתכלה ומתקלקל עם הזמן. בשנת 1839 הממציא צ’ארלס גודייר גילה את תהליך הגיפור, שהופך את הגומי לחומר עמיד. מחקי גומי נהיו נפוצים יותר ויותר עם גילוי התהליך.

 

היום, יש כבר מחקים אחרים לגמרי. ניתן להשיג מחקים ייחודיים, בגדלים שונים (אפילו ענקיים!) שונים ואחרים לגמרי ממה שנמכר בעבר בארץ. 

אחד המחקים הראשונים שנחשפנו אליו ונשמתנו נעתקה הוא מחק המבורגר ענק – המחק המחק מורכב משכבות מתפרקות של לחמניה, קציצה, גבינה וחסה. פרקו והרכיבו איך שמתחשק. אדיר!

ואם אנחנו כבר בקטע של פסט פוד, עם המגש הזה גם תוכלו לשחק, 6 משולשים המרכיבים יחד מגש פיצה. כבר רעבים? 

עוד מחק ענק וחמדמד, שיש לו גם הפתעה בתוכו, נחשו מהו הגרעין?

ומיהו השולט הבלתי מעורער? זהו חד הקרן כמובן

חד הקרן מגיע בעוד שתי גרסאות – האחת צנצנת קטנה וקסומה המכילה מיני מחקים קטנטנים מעולם חדי הקרן. מוש.

והשני זה עיפרון מתקתק צבעוני שבראשו מתנוסס מחק חד קרן חייכן וחמוד.

עוד בגזרת העפרונות המיוחדים תוכלו למצוא עפרונות גיבורי על המגיעים בשלושה דגמים. נחשו ממה עשויה הגלימה?

ויש גם עיפרון מיוחד לנסיכות שלנו, עם חצאית מחקית, שיוכלו גם לבחור איך הן אוהבות את הנסיכה שלהן – בלונדית, ג’ינג’ית או ברונטית.

מעדיפים דווקא מחקים עם ריח? מחקים ריחניים עם פרצוף קורץ ומזמין בתוך עיצוב חמדמד של קרטון חלב. מגיעים בשלושה ריחות  קיציים ומושלמים – מנגו, אפרסק וליצ’י.

בגזרת ימי ההולדת אם אתם מחפשים הפתעות, ולא אלו שנשברות דקה אחרי שפותחים אותן, המחקים הארוכים חביבים במיוחד על הילדודס, ויעשו את העבודה. הם יוכלו לבחור בין פיל, אריה או נמר ואתם תוכלו לקצור את פירות ההצלחה. מגיעים במארז של 24 שעליו גם ניתן לקבל הנחה.

אוהבים ליצור?  גם את זה יש! ערכת מחקים ליצירה, יוצקים לתבנית מוכנה, מוסיפים קישוטים בהתאם לחיה שבחרתם, 20 דקות בתנור, ויש לכם סט מחקים ייחודי ומיוחד שאין לאף אחד.

 

 WWW.MILKSHAKE.CO.IL

 

 

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו מידע על מוצרים חדשים ומבצעים אחת לחודש

המוצר התווסף לסל הקניות שלך !

המשך בקניה